V letošním roce uplyne již 10 let od úmrtí paní Vlasty Götzingerové. Tehdy, v roce 2012, jsme na stránkách uveřenili její krátký medajlonek ve článku článku vzpominka-na-vlastu-goetzingerovou. Při internetovém vyhledávání pak článek objevil pan Aleš Moravec. Jeho již nežijíící otec Zdeněk Moravec společně s kamarádem Tomášem Březinou natočili v první polovině 70.let amatérský 16mm film, motivovaný nácvikem dětského souboru Horáček pod vedením právě Vlasty Götzingerové v Rokytenské škole. Pan Moravec nechal krátký film zdigitalizovat a pro naše stránky poskytnul odkaz ke stažení, za což mu patří velký dík. Pro pamětníky bude jistě zajímavou vzpomíkou, i když jde pouze o video bez zvukové stopy. Název snímku je "Neplač, neplač".

https://uloz.to/tamhle/vs7oaok0zyCY/name/Nahrano-24-5-2022-v-19-35-57#!ZJHmMQR2Zmp4LGHlZ2EwZmyuZ2MzZ1yQrKcLM0EVGQOFqGV2At==

 

Pokud byste měli i Vy další podobné poklady, neváhejte se s nimi podělit. Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..