V letošním roce budou na Obůrce opět akce, které se opakují každoročně, ale můžete se těšit i na kapelu pro nás zcela novou....

 

 

 

 

 

 

 

Zde je kalendář akcí, které nás čekají:

4. června

Dětský den: k tomuto není nutné dodávat žádné další informace. Dětský den nemůže na Obůrce chybět, stejně tak jako DJ David Hamerský, který je již jeho pravidelnou součástí. Celé odpoledne soutěží pro děti i dospělé, občerstvení, doprovodný program...

9. července

UMÍ HOVNO (soubor lihových písní a canců): zcela netradiční název kapely neznamená, že se na pódiu sejde parta amatérů. U nás kapela téměř neznámá, ve svém "rajónu" ale koncertují pravidelně a s velkým úspěchem. Široký repertoár, bezva parta. Zkrátka jsou to ti praví, co vás přijedou pobavit a neměli byste si je nechat ujít.

Jelikož kapelu většina místních nezná, zde odkazy na jejich webové stránky a případné ukázky:

http://umihovno.wz.cz

https://www.youtube.com/watch?v=xqBnLh3IlGY

https://www.youtube.com/watch?v=56Y4LwsShVs

 

17. července

Rokytenská harmonika: opět akce, kterou není třeba představovat. Úspěšné setkání harmonikárů nebude chybět ani letos už nyní se těšíme na setkání na Obůrce.

 

19. srpna

Letní diskotéka s DJ Davidem: ano, je to tak. DJ David letos nebude je na dětském dni, ale přijede své umění předvést i na letní diskotéku, o jeho zkušenostech si můžete přečíst na webových stránkách www.djdavid.cz. Ale většina z vás zná Davida již právě z Dětského dne, určitě tedy dorazte na tuto letní párty.